Kościół WANG
Das weiß ich, dass du mein Gott bist. Ps 56,10  
 


Aktualności
Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne

20.05.2018 r. –Święto Zesłania Ducha Świętego

Nie dzięki mocy ani dzięki sile, lecz dzięki mojemu Duchowi to się stanie – mówi Pan Zastępów. Za 4,6

 

1.      W dniu dzisiejszym kończy się zbiórka ofiar na Bratnią Pomoc imienia Gustawa Adolfa. Ofiara ta przeznaczona jest na remonty kaplic, kościołów i budynków parafialnych w parafiach, które z własnych środków nie są w stanie przeprowadzić remontu. Dziękujemy tym osobom, które przekazały ofiarę na listę lub przelewem bankowym. Lista ofiarodawców wyłożona jest w kancelarii parafialnej. Termin składania ofiar upływa dzisiaj.

Zachęcam Parafian do wsparcia naszych sióstr i braci. Oni czekają na Waszą pomoc. Ofiary można przesłać przelewem bankowym: BZWBK Karpacz nr 96 1090 1926 0000 0005 1412 6439, za które serdecznie dziękuję.

2.      We wtorek o godz. 18.30 odbędzie się próba chóru ekumenicznego.

3.      Zapraszamy na 69. Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie pod hasłem: "Pragniesz?". Tydzień jest miejscem, gdzie można odkrywać kim jest i jaki jest Jezus Chrystus – Jego osobę, ponadczasowość, realność; Jego Słowo – Biblię i Jego plan dla każdego człowieka. Tydzień daje impulsy do budowania lub odświeżenia swojej relacji z Bogiem oraz kształtowania nowych i twórczych relacji z innymi. W kancelarii parafialnej można odebrać program tego Tygodnia oraz otrzymać więcej informacji a także na  https://cme.org.pl/te/