Kościół WANG
Sei getrost, alles Volk im Lande, spricht der Herr, und arbeitet! Denn ich bin mit euch, spricht der Herr Zebaoth. Haggai 2,4  
 


Aktualności
Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne

18.08.2019 r.  – 9 niedziela po Trójcy Świętej

„Komu wiele dano, od tego wiele będzie się żądać, a komu wiele powierzono, od tego więcej będzie się wymagać.” Łk 12,48

 

1.     Dzisiaj kończy się dwudziesty ósmy Tydzień Ewangelizacyjny dla Rodzin organizowany przez Komisję Ewangelizacyjno - Misyjną Diecezji Wrocławskiej Kościoła Ewangelicko – Augsburskiego. Witam wszystkich Uczestników Tygodnia, parafian i Gości a w szczególności Biskupa Diecezji Wrocławskiej ks. Waldemara Pytla oraz jego Małżonkę Bożenę. Ks. Biskupowi dziękujemy za wygłoszenie kazania i wsparcie, którego corocznie doświadczają Organizatorzy Tygodnia.

Cieszę się, że dzisiejsze nabożeństwo odprawimy wspólnie z ks. prob. Sławomirem Sikorą – przewodniczącym Diecezjalnej Komisji Ewangelizacyjno Misyjnej i panią diakon Izabelę Sikorą ze Szczecina. Witam także duszpasterza młodzieży naszej Diecezji ks. Pawła Melera.

2.     Bardzo serdecznie dziękuję wykonawcom za uświetnienie dzisiejszego nabożeństwa: po wyznaniu wiary usłyszymy występ dzieci i młodzieży a po kazaniu i w czasie komunii świętej będzie śpiewała pani Joanna Klisowska z akompaniamentem na organach Adama Świderskiego.

3.     Po nabożeństwie zapraszam Uczestników do wspólnego zdjęcia na schodach Domu Parafialnego a później Organizatorów na spotkanie do Domu Parafialnego.

4.     W związku z wyjazdem na drugą część urlopu zastępował mnie będzie do 2 września student teologii pan Marek Kundzicz.