Kościół WANG
The world and its desires pasy away, but the man who does the will of God lives for ever. 1 J 2,17  
 


Aktualności
Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne

20.05.2018 r. –Święto Zesłania Ducha Świętego

Nie dzięki mocy ani dzięki sile, lecz dzięki mojemu Duchowi to się stanie – mówi Pan Zastępów. Za 4,6

 

1.      W dniu dzisiejszym kończy się zbiórka ofiar na Bratnią Pomoc imienia Gustawa Adolfa. Ofiara ta przeznaczona jest na remonty kaplic, kościołów i budynków parafialnych w parafiach, które z własnych środków nie są w stanie przeprowadzić remontu. Dziękujemy tym osobom, które przekazały ofiarę na listę lub przelewem bankowym. Lista ofiarodawców wyłożona jest w kancelarii parafialnej. Termin składania ofiar upływa dzisiaj.

Zachęcam Parafian do wsparcia naszych sióstr i braci. Oni czekają na Waszą pomoc. Ofiary można przesłać przelewem bankowym: BZWBK Karpacz nr 96 1090 1926 0000 0005 1412 6439, za które serdecznie dziękuję.

2.      We wtorek o godz. 18.30 odbędzie się próba chóru ekumenicznego.

3.      Zapraszamy na 69. Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie pod hasłem: "Pragniesz?". Tydzień jest miejscem, gdzie można odkrywać kim jest i jaki jest Jezus Chrystus – Jego osobę, ponadczasowość, realność; Jego Słowo – Biblię i Jego plan dla każdego człowieka. Tydzień daje impulsy do budowania lub odświeżenia swojej relacji z Bogiem oraz kształtowania nowych i twórczych relacji z innymi. W kancelarii parafialnej można odebrać program tego Tygodnia oraz otrzymać więcej informacji a także na  https://cme.org.pl/te/