Kościół WANG
And we know that in alle things God works for the good of those who love him. Romans 8,28  
 


Aktualności
Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne

23.06.2019 r. – 1 niedziela po Trójcy Świętej. „Kto was słucha, mnie słucha, a kto wami gardzi, mną gardzi.” Łk 10,16

 

1.      W czasie dzisiejszego nabożeństwa pragniemy przeżywać Uroczystość Błogosławieństwa Jednorocznego dziecka Mai Pech oraz zakończyć Rok Szkolny.

2.      Najbliższe nabożeństwo ze Spow. i Kom. Św. odbędzie się w za tydzień (30.06.19) a po nim Zgromadzenie Parafialne w związku z coroczną koniecznością zatwierdzenia dochodu z działalności gospodarczej oraz moim wyjazdem na urlop. Po Zgromadzeniu Parafialnym odbędzie się spotkanie integracyjne naszych Parafian i wszystkich chętnych osób w Ośrodku Wczasowym „Przy Lesie”. Serdecznie zapraszamy!

 

30.06.2019 r. – 2 niedziela po Trójcy Świętej.

Pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a Ja wam dam ukojenie.” Mt 11,28

 

 

  1. Po raz pierwszy nasza organistkę zastępuje p. Róża Wysocka. Bardzo serdecznie dziękujemy za pełnioną służbę.
  2. Dzisiejsze nabożeństwo będzie ze Spow. i Komunią Świętą. Odprawię je wspólnie ze studentem teologii panem Danielem Wiśniewskim, który będzie mnie zastępował w czasie urlopu.
  3. W minionym tygodniu zakończyliśmy czyszczenie ławek w naszym kościele. Bardzo serdecznie dziękuje naszym pracownikom: pani Elżbiecie oraz panom Edwardowi, Rafałowi i Zbyszkowi oraz Sergiejowi za wykonaną pracę.
  4. Po dzisiejszym nabożeństwie zapraszam Parafian do Ośrodka „Przy Lesie” na Zgromadzenie Parafialne w związku z coroczną koniecznością zatwierdzenia dochodu z działalności gospodarczej. Po Zgromadzeniu Parafialnym odbędzie się spotkanie integracyjne naszych Parafian i wszystkich chętnych osób w Ośrodku Wczasowym „Przy Lesie”. Serdecznie zapraszamy
  5. Nabożeństwo za tydzień o godz. 10.00 będzie bez Spow. i Kom. Św.