Kościół WANG
Cokolwiek czynicie, z duszy czyńcie jako dla Pana, a nie dla ludzi. Kol 3,23  
 


Aktualności
Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne

08.09.2019 r. - 12 niedziela po Trójcy Świętej

„Trzciny nadłamanej nie dołamie, ani knota gasnącego nie dogasi”. Iz 42,3

 

1.     Bardzo serdecznie witam na nabożeństwie niezwykłych Gości a są nimi siostra Ewa - przełożona Diakonatu „EBEN-EZER”, siostra Helen oraz ks. prob. Emil Gajdacz – długoletni duszpasterz Diakonatu Żeńskiego „Eben-Ezer” w Dzięgielowie i dyrektor działającego tam Domu Opieki „Emaus” wraz z Małżonką p. diakon Heleną Gajdacz. Bardzo serdecznie dziękuję ks. Emilowi za wygłoszenie kazania.

2.     Ks. Michał Matuszek bardzo mnie ucieszył, gdy zaproponował śpiew na dzisiejszym nabożeństwie w wykonaniu chóru mieszanego z Ustronia Polany i Dobki przy Parafii E.A w Ustroniu. Chór wystąpi po wyznaniu wiary i kazaniu a dyryguje nim pani Mariola Dyka. Bardzo serdecznie za tą służbę dziękujemy.

3.     Po nabożeństwie zapraszamy naszych gości do Domu Parafialnego.

4.     We wtorek, odbędzie się próba chóru ekumenicznego o godz. 18.30.

5.     W czwartek rozpoczyna w naszej Parafii wizytę delegacja z partnerskiej Parafii z Bonn. Kazanie za tydzień wygłosi ks. Wolfgang Harnisch.

6.     Do wspólnej modlitwy pragniemy dzisiaj dołączyć pana Michała, który prosi o Boży pokój dla swojego serca, w związku z tym, iż nie zdążył się pogodzić z ojcem, który zmarł niespodziewanie.

7.     Dzisiaj przypada 1. rocznica ślubu Państwa Katarzyny i Patryka Zabrzeskich. Cieszymy się bardzo, że Państwo w czasie wędrówki po górach weszliście do naszego kościoła, aby podziękować Panu Bogu za błogosławieństwo. Będziemy się także o Was modlili.

 czytaj więcej

Akceptujemy  Akceptujemy

W księgarni - kasie przy kościele Wang w Karpaczu zainstalowaliśmy terminal płatniczy. Obsługujemy turystów zwiedzających świątynię Wang oraz korzystających z zakupów w naszej księgarni i nocujących w pokojach gościnnych przy kościele Wang. Zapraszamy do skorzystania z tej formy płatności!

RPO WD 2014-2020  RPO WD 2014-2020

 czytaj więcej

Bezpieczne Schronienie/ Fluchtburg, Karpacz 
VIA SACRA Podróżowanie bez granic. 
Terminy ślubów 
Chór Ekumeniczny 
Tydzień Ewangelizacyjny dla Rodzin w Karpaczu 
EWT VIA SACRA – dwa miasta jedna droga 
EWT Wędrowanie bez granic - ETAP I 
EWT Wędrowanie bez granic - ETAP II 
RPO 
Zdjęcia
 
Księgarnia
     

 

  zł
  Home  |  Parafia  |  Zwiedzanie Kościoła  |  Diakonia Wang  |  Noclegi  |  Koncerty  |  Ryszard Zając  |  Kontakt  |  Archiwum EWT  |  Interreg PL-SN  |  Interreg PL-SN  
© Parafia Ewangelicko-Augsburska WANG w Karpaczu; projekt i wykonanie: Wydawnictwo WARTO.