Kościół WANG
Świat przemija wraz z pożądliwością swoją; ale kto pełni wolę Bożą, trwa na wieki. 1 J 2,17  
 


Aktualności
Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne

17.03.2019 r. – Reminiscere – Pamiętaj, Panie ... Ps 25,6

„Bóg daje dowód swej wielkiej miłości ku nam przez to, że kiedy byliśmy jeszcze grzesznikami, Chrystus za nas umarł”. Rz 5,8

 1.     Dziękuje bardzo pani Urszuli Gniewek za zastąpienie naszej organistki.

2.     Próba chóru ekumenicznego odbędzie się we wtorek o godz. 18.30,

3.     Serdecznie zapraszam na kolejne nabożeństwo pasyjne tygodniowe w czwartek o godz. 17.00. Odprawi ks. radca Marcin Orawski z Wrocławia. Serdecznie zapraszam na te nabożeństwa. Wykorzystajmy czas pasyjny na lepsze poznanie cierpienia i męki Chrystusa, aby lepiej przeżyć ten okres. Dojazd na nabożeństwa zapewniamy busem parafialnym.


Dzieci i młodzież zapraszamy na Diecezjalne Rekolekcje Pasyjne w Jeleniej Górze Przesiece w terminie 5-7 kwietnia 2019r. Proszę o kontakt rodziców dzieci, które pojadą na rekolekcje.
W imieniu Parafii Ewangelicko - Augsburskiej Wang w Karpaczu, zapraszamy serdecznie na Diecezjalne Rekolekcje Pasyjne dla Pań, które odbędą się 30-31 marca 2019 r. w Karpaczu, w Ośrodku „Przy Lesie” na ulicy Spokojnej 1. Temat Rekolekcji to: „Rozmowa: dialog serca z sobą, bliźnim, Bogiem.” Zajęcia rozpoczną się o godz. 10.30. w sobotę 30 marca a zakończą obiadem w niedzielę 31 marca 2019 r. Tegoroczne zajęcia przygotuje i poprowadzi Lucyna Żak ze Świdnicy. Na zgłoszenia czekamy do 24 marca 2019 roku. Zapisy przyjmuje oraz dodatkowych informacji o kosztach udziela organizatorka rekolekcji p. pastorowa Bogusława Pech.
 
 
Aktualności
Ogłoszenia Parafialne  Ogłoszenia Parafialne

17.03.2019 r. – Reminiscere – Pamiętaj, Panie ... Ps 25,6.

 czytaj więcej

Akceptujemy  Akceptujemy

W księgarni - kasie przy kościele Wang w Karpaczu zainstalowaliśmy terminal płatniczy. Obsługujemy turystów zwiedzających świątynię Wang oraz korzystających z zakupów w naszej księgarni i nocujących w pokojach gościnnych przy kościele Wang. Zapraszamy do skorzystania z tej formy płatności!

RPO WD 2014-2020  RPO WD 2014-2020

 czytaj więcej

Bezpieczne Schronienie/ Fluchtburg, Karpacz 
VIA SACRA Podróżowanie bez granic. 
Terminy ślubów 
Chór Ekumeniczny 
Tydzień Ewangelizacyjny dla Rodzin w Karpaczu 
EWT VIA SACRA – dwa miasta jedna droga 
EWT Wędrowanie bez granic - ETAP I 
EWT Wędrowanie bez granic - ETAP II 
RPO 
Zdjęcia
 
Księgarnia
     

 

  zł
  Home  |  Parafia  |  Zwiedzanie Kościoła  |  Diakonia Wang  |  Noclegi  |  Koncerty  |  Ryszard Zając  |  Kontakt  |  Archiwum EWT  |  Interreg PL-SN  |  Interreg PL-SN  
© Parafia Ewangelicko-Augsburska WANG w Karpaczu; projekt i wykonanie: Wydawnictwo WARTO.