Kościół WANG
Świat przemija wraz z pożądliwością swoją; ale kto pełni wolę Bożą, trwa na wieki. 1 J 2,17  
 


Aktualności
Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne

23.06.2019 r. – 1 niedziela po Trójcy Świętej. „Kto was słucha, mnie słucha, a kto wami gardzi, mną gardzi.” Łk 10,16

 

1.      W czasie dzisiejszego nabożeństwa pragniemy przeżywać Uroczystość Błogosławieństwa Jednorocznego dziecka Mai Pech oraz zakończyć Rok Szkolny.

2.      Najbliższe nabożeństwo ze Spow. i Kom. Św. odbędzie się w za tydzień (30.06.19) a po nim Zgromadzenie Parafialne w związku z coroczną koniecznością zatwierdzenia dochodu z działalności gospodarczej oraz moim wyjazdem na urlop. Po Zgromadzeniu Parafialnym odbędzie się spotkanie integracyjne naszych Parafian i wszystkich chętnych osób w Ośrodku Wczasowym „Przy Lesie”. Serdecznie zapraszamy!

 

30.06.2019 r. – 2 niedziela po Trójcy Świętej.

Pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a Ja wam dam ukojenie.” Mt 11,28

 

 

  1. Po raz pierwszy nasza organistkę zastępuje p. Róża Wysocka. Bardzo serdecznie dziękujemy za pełnioną służbę.
  2. Dzisiejsze nabożeństwo będzie ze Spow. i Komunią Świętą. Odprawię je wspólnie ze studentem teologii panem Danielem Wiśniewskim, który będzie mnie zastępował w czasie urlopu.
  3. W minionym tygodniu zakończyliśmy czyszczenie ławek w naszym kościele. Bardzo serdecznie dziękuje naszym pracownikom: pani Elżbiecie oraz panom Edwardowi, Rafałowi i Zbyszkowi oraz Sergiejowi za wykonaną pracę.
  4. Po dzisiejszym nabożeństwie zapraszam Parafian do Ośrodka „Przy Lesie” na Zgromadzenie Parafialne w związku z coroczną koniecznością zatwierdzenia dochodu z działalności gospodarczej. Po Zgromadzeniu Parafialnym odbędzie się spotkanie integracyjne naszych Parafian i wszystkich chętnych osób w Ośrodku Wczasowym „Przy Lesie”. Serdecznie zapraszamy
  5. Nabożeństwo za tydzień o godz. 10.00 będzie bez Spow. i Kom. Św.

 czytaj więcej

Akceptujemy  Akceptujemy

W księgarni - kasie przy kościele Wang w Karpaczu zainstalowaliśmy terminal płatniczy. Obsługujemy turystów zwiedzających świątynię Wang oraz korzystających z zakupów w naszej księgarni i nocujących w pokojach gościnnych przy kościele Wang. Zapraszamy do skorzystania z tej formy płatności!

RPO WD 2014-2020  RPO WD 2014-2020

 czytaj więcej

Bezpieczne Schronienie/ Fluchtburg, Karpacz 
VIA SACRA Podróżowanie bez granic. 
Terminy ślubów 
Chór Ekumeniczny 
Tydzień Ewangelizacyjny dla Rodzin w Karpaczu 
EWT VIA SACRA – dwa miasta jedna droga 
EWT Wędrowanie bez granic - ETAP I 
EWT Wędrowanie bez granic - ETAP II 
RPO 
Zdjęcia
 
Księgarnia
     

 

  zł
  Home  |  Parafia  |  Zwiedzanie Kościoła  |  Diakonia Wang  |  Noclegi  |  Koncerty  |  Ryszard Zając  |  Kontakt  |  Archiwum EWT  |  Interreg PL-SN  |  Interreg PL-SN  
© Parafia Ewangelicko-Augsburska WANG w Karpaczu; projekt i wykonanie: Wydawnictwo WARTO.