cz
plendeua

Tydzień Ewangelizacyjny dla Rodzin w Karpaczu

13.05.2020 r.

W uzgodnieniu z Ośrodkiem „Przy Lesie”, do dnia 15 czerwca 2020 r., podamy informację, czy tegoroczny Tydzień Ewangelizacyjny dla Rodzin w Karpaczu w terminie 15-23 sierpnia 2020 r. odbędzie się.

Czekamy na ogłoszenie przepisów państwowych dotyczących organizacji podobnych imprez w hotelach i Ośrodkach Wczasowych.

10.05.2020 r.

Drogie Siostry, Drodzy Bracia w Chrystusie

zapewne wielu z Was coraz częściej zadaje sobie pytanie, czy będzie nam dane spotkać się razem w sierpniu na Tygodniu Ewangelizacyjnym dla Rodzin w Karpaczu. Trwająca pandemia zabrała nam możliwość brania udziału w wielu wydarzeniach, na które z radością czekaliśmy. Słyszeliśmy już wielokrotnie od Was, że trudno sobie wyobrazić wakacje bez „naszego Karpacza”. Mamy podobne odczucia.

Niestety obecna sytuacja i obowiązujące przepisy związane z organizowaniem imprez nie pozwalają nam zapewnić Was, że na pewno spotkamy się w gościnnej parafii Wang. Jest nam przykro z tego powodu.

Czekamy na rozwój wydarzeń. Gdy będziemy wiedzieć coś więcej na temat tego, jakie będą obowiązywać restrykcje w terminie planowanego w tym roku Tygodnia, ostatecznie podejmiemy decyzję. Komunikat w tej sprawie pojawi się na stronie internetowej parafii Wang. Życzymy Was Bożego pokoju, Jego cierpliwości, prowadzenia i zdrowia.

W imieniu Komisji Ewangelizacyjno – Misyjnej Diecezji Wrocławskiej oraz wszystkich współpracowników Tygodnia Ewangelizacyjnego dla Rodzin w Karpaczu

Ks. Sławomir Sikora

Zdjęcia

© 2020: Kościół WANG | projekt i wykonanie: wiredot.com