pl
endeczuahu

Tydzień Ewangelizacyjny dla Rodzin w Karpaczu

Komisja Ewangelizacyjno – Misyjna Diecezji Wrocławskiej zaprasza na XXXI Tydzień Ewangelizacyjny dla Rodzin w Karpaczu w terminie 10-18 sierpnia 2024 r.

Tydzień Ewangelizacyjny dla Rodzin w Karpaczu można również określić jako „wczasy ze Słowem Bożym”. Ważnym aspektem jest tworzenie różnorodnej wspólnoty, w której budujemy relacje poprzez wspólny śpiew, rozważanie Bożego Słowa, dzielenie się wiarą oraz modlitwę.

Każdego dnia część czasu spędzamy w trzech grupach: dzieci, młodzież i dorośli. Daje to możliwość prowadzenia zajęć i dyskusji poruszających codzienne wyzwania każdego pokolenia. Bardzo ważne są wspólne wieczorne chwile spędzane w świątyni Wang, która jest miejscem wyjątkowym.

W czasie tygodnia organizowane są również wycieczki górskie lub autokarowe, dzięki czemu uczestnicy mogą  poznawać ciekawe miejsca w Karpaczu i okolicy. Wieczory służą rozmowom i integracji, co nie raz owocuje relacjom i przyjaźniom, które trwają latami. Jest również możliwość indywidualnych rozmów duszpasterskich z duchownymi, którzy są przez cały tydzień do dyspozycji.

Poniżej formularz zgłoszeniowy do pobrania w doc

TE dla Rodzin 2024 zgłoszenie

lub pdf

TE dla Rodzin 2024 zgłoszenie

 

Zdjęcia

© 2024: Kościół WANG | projekt i wykonanie: wiredot.com