ua
plendeczhu

14 niedziela po Trójcy Świętej

11 września 2023

10.09.2023 r. – 14 niedziela po Trójcy Świętej

„Błogosław, duszo moja, Panu i nie zapominaj wszystkich dobrodziejstw jego! Ps 103,2

  1. W poniedziałek odbędzie się próba Chóru Ekumenicznego z Karpacza wyjątkowo o pół godziny później, czyli o godz. 18.30 w Domu Parafialnym przy kościele Wang.
  2. Zapraszamy na próbę członków Chóru, ale także osoby, które chciałyby rozpocząć śpiewanie razem z nami. Nabór do Chóru trwa przez cały rok. Informacja tel. 757619228.
  3. Dnia 5 września 2023 r. spłonął dom naszej parafianki p. Olgi Danko w Ściegnach koło Karpacza. Spłonął cały dach (więźba, poszycie, okna połaciowe itd.) oraz wyposażenie pierwszego piętra. Dokładny opis zniszczeń oraz możliwość wsparcia znajduje się tutaj:

https://zrzutka.pl/c5k48j

 

Pani Olga weszła w skład organizatorów Tygodnia Ewangelizacyjnego dla Rodzin w Karpaczu. Nieodpłatnie prowadziła grupy Uczestników Tygodnia. Teraz potrzebuje naszej pomocy.

Chociaż każdy człowiek ma swój własny ciężar do niesienia, to możemy pomóc: „Jedni drugich brzemiona noście, a tak wypełnicie zakon Chrystusowy” (Ga 6,2).

W minioną niedzielę, po nabożeństwie, p. Olga, omówiła program wycieczki parafialnej do Szwajcarii Saksońskiej, na której będzie naszym przewodnikiem. Wycieczka w dniu 21.09.2023 r. jest aktualna. Pani Olga prosiła, aby jej nie odwoływać. Zgłoszenia przyjmujemy do najbliższej środy

Wstecz

© 2024: Kościół WANG | розробка та реалізація: wiredot.com