pl
endeczuahu

ks. prof. Marek Jerzy Uglorz. Rekolekcje na Wangu w dniach 29.02-01.03.2020 r. Zapraszamy!

Rekolekcje na Wangu w dniach 29.02-01.03.2020 r.

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekolekcjach prowadzonych przez ks. prof. Marka Jerzego Uglorza

w Domu Parafialnym przy kościele Wang w Karpaczu, ul. Na Śnieżkę 8.

Rekolekcje rozpoczną się w sobotę, dnia 29 lutego 2020 r. o godz. 15-tej i będą trwały z przerwą na kawę do godz. 20.30.

 

W niedzielę, dnia 1 marca 2020 r., o godz. 10-tej zapraszamy do wzięcia udziału w nabożeństwie ze spow. i kom. św. w kościele Wang, w czasie którego kazanie wygłosi ks. prof. Marek Jerzy Uglorz, a po nabożeństwie, w Domu Parafialnym, będą kontynuowane rekolekcje do godz. 13-tej.

 

Temat: „Nie bój się o zdrowie – choroba nie jest Twoim wrogiem – pozwól Bogu objawić swoją chwałę.”

 

Ks. prof. M.J. Uglorz o sobie: https://www.youtube.com/watch?v=TQYPo3cosAY

Zajmuję się interpretacją tekstów religijnych, nie tylko biblijnych. Opowiadam je w taki sposób, abyś poczuł się ich bohaterem, a słyszane słowa odmieniały Twoje myśli i emocje.

Moją misją jest przekazywanie dobrej wiadomości, nauczanie mądrości i uzdrawianie ran.

Jestem też wykładowcą, nauczycielem i duchowym terapeutą. Można mnie posłuchać w każdym zakątku kraju. Jestem zaangażowany w dwa projekty autorskie: Akademia Świadomego Życia oraz Laboratorium Śląskiej Duchowości.

Na moim kanale zobaczysz filmy z moich wykładów i warsztatów. Skorzystasz nie tylko z moich interpretacji, bo przy okazji również z inspiracji, zaczerpniętych z działalności Jezusa z Galilei, z doświadczeń holistycznej medycyny ciała i ducha, wreszcie starych duchowości Zachodu i Wschodu.

Przedmiotem moich wypowiedzi są teksty religijne, interpretowane w taki sposób, aby Ci pomóc w depresji, na „życiowym zakręcie” albo w chorobie.

Zajmuję się też relacją pomiędzy umysłem a sercem, czyli myślami a emocjami. Zwłaszcza tym drugim poświęcam dużo uwagi, bo wiem, że zależy od nich jakość Twego życia.

Omawiam też różne problemy związane z duchowością, religią, edukacją, zdrowiem, codziennym życiem.

 

Informacja Parafii Ewangelicko-Augsburskiej Wang: tel. 757619228

© 2024: Kościół WANG | projekt i wykonanie: wiredot.com