de
plenczuahu

01.01.2024 r.- Nowy Rok

1 stycznia 2024

01.01.2024 r.- Nowy Rok

„Wszystko, cokolwiek czynicie w słowie lub w uczynku, wszystko czyńcie w imieniu Pana Jezusa, dziękując przez niego Bogu.” Kol 3,17

  1. Dzisiejsze nabożeństwo jest ze spow. i kom. św. Zachęcam do przystąpienia do Spowiedzi i Komunii Świętej wszystkich, którzy odczuwają skruchę z powodu swoich grzechów, pragną je wyznać, otrzymać odpuszczenie i przyjąć ciało i krew Jezusa Chrystusa.
  2. Nabożeństwo w Święto Epifanii z 6 stycznia zostanie przeniesione na niedzielę 7 stycznia o godz. 10.00. W czasie tego nabożeństwa wystąpi Chór z Lubina.
  3. Chór Ekumeniczny z Karpacza wspólnie z Chórem z Lubina zaprasza na koncert kolęd w Kościele Rzymskokatolickim w Miłkowie w niedzielę, dnia 7 stycznia 2024 r. na godz. 16.00.
  4. Dzisiejsza ofiara zbierana po nabożeństwie zostanie przeznaczona, jak co roku, na Fundusz Socjalny naszego Kościoła. Dziękujemy za wsparcie tego Funduszu przeznaczonego dla emerytowanych Duchownych oraz wdów po pastorach naszego Kościoła.

 

Życzę wszystkim szczęśliwego, pomyślnego Nowego Roku a w nim ziszczenia się z Bożą pomocą słów z Psalmu 73: „Moim szczęściem być blisko Boga”.

Wstecz

© 2024: Kościół WANG | projekt i wykonanie: wiredot.com