de
plenczuahu

02.02.2020 r. – Ostatnia po Epifanii.

2 lutego 2020

02.02.2020 r. – Ostatnia po Epifanii.

„Panie u Ciebie jest źródło życia, w światłości Twojej oglądamy światłość. Alleluja.” Ps 36,10

 

  1. Witam serdecznie panią pastor Ute Sauerbrey oraz panią diakon Olivię Stein z Berlina – Lübars oraz grupę dorosłych dzieci i młodzieży. Prosimy o pozdrowienie po wyznaniu wiary.
  2. We wtorek, godz. 18.30 odbędzie się próba chóru ekumenicznego.
  3. Po nabożeństwie będziemy prosili o złożenie ofiary na stypendia dla studentów teologii.
  4. Po dzisiejszym nabożeństwie zapraszam Parafian na doroczne sprawozdawczo – budżetowe Zgromadzenie Parafialne do Domu Parafialnego.
  5. W dniach od 3 – 5 lipca 2020 r. w Graz w Austrii odbywa się kolejne Spotkanie Chrześcijan – europejskie wydarzenie z tradycją organizowane od 1991 r. przez Kościoły z regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Chór Ekumeniczny z Karpacza weźmie udział w tym spotkaniu. Przekazuję zaproszenie od Chóru dla naszych Parafian o przyłączenie się do wspólnego wyjazdu autokarem z Karpacza. O kosztach poinformujemy w połowie lutego, kiedy będziemy znali już trasę przejazdu i program. Planujemy wjazd już w czwartek rano, zwiedzanie jakiegoś miejsca i nocleg po drodze do Graz. Powrót w niedzielę w nocy do Karpacza. Jeżeli ktoś z Państwa chciałby się przyłączyć do Chóru Ekumenicznego i realizować z nami program to zapraszamy, proszę o kontakt do dnia12 lutego 2020 r.

Wstecz

© 2024: Kościół WANG | projekt i wykonanie: wiredot.com