de
plenczuahu

Wielki Piątek

2 kwietnia 2021

02.04.2021 r. Wielki Piątek

„Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.”

  1. Nabożeństwo w kościele Wang w Niedzielę Wielkanocną i w Poniedziałek Wielkanocny odbędzie się o godz. 10.00 ze Spow. i Kom. Św.
  2. Zapraszam do udziału w nabożeństwach w kościele Wang, ale także do korzystania z transmisji telewizyjnych oraz internetowych, abyśmy mogli wzmocnić się duchowo i lepiej przetrwać ten trudny czas.

Nabożeństwo wielkanocne będzie nadane o godzinie 15.50 w programie 3 TVP, z Kościoła Pokoju w Świdnicy. Kazanie wygłosi bp Waldemar Pytel. Serdecznie zachęcam do uczestnictwa.”

  1. W Wielkanoc będziemy prosili o złożenie ofiary na działalność diakonii parafialnej.
  2. W imieniu Diakoni Kościoła EA w RP zwracam się z prośbą o złożenie w kancelarii parafialnej „Skarbonki Diakonijnej 2021” do Poniedziałku Wielkanocnego. Istnieje także możliwość przelania zebranej ofiary w skarbonce na konto Parafii: 96 1090 1926 0000 0005 1412 6439 i podanie w tytule przelewu „Skarbonka Diakonijna 2021”.
  3. Zachęcam do przystąpienia do Spowiedzi i Komunii Świętej wszystkich, którzy odczuwają skruchę z powodu swoich grzechów, pragną je wyznać, otrzymać odpuszczenie i przyjąć ciało i krew Jezusa Chrystusa. Rada Parafialna ustaliła następujący sposób udzielania Komunii Świętej: duchowny przed rozpoczęciem dystrybucji dezynfekuje dłonie. Wierni podchodzą najpierw do stolika znajdującego się przy ambonie i dezynfekują dłonie, następnie klęczą lub stoją przed ołtarzem i przyjmują opłatek na dłoń. Następnie zamaczają opłatek w winie, w kielichu trzymanym przez duchownego

Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie i życzę błogosławionych, w zdrowiu i dobrym samopoczuciu, Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!

Ks. Edwin Pech

Wstecz

© 2024: Kościół WANG | projekt i wykonanie: wiredot.com