de
plenczuahu

11 kwietnia 2021

11.04.2021 r. 1 niedziela po Wielkanocy

Quasimodogeniti – Jak nowo narodzone niemowlęta … 1 P 1,3

 

„Błogosławiony niech będzie Bóg i Ojciec Pana naszego Jezusa Chrystusa, który według wielkiego miłosierdzia swego odrodził nas ku nadziei żywej przez zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa” 1P 1,3

 

  1. W związku z obowiązującymi dalej ograniczeniami w ilości osób biorących udział w nabożeństwie, prosimy wszystkich, którzy pragną wziąć udział w nabożeństwie o zapisy telefonicznie, najpóźniej na jeden dzień przed nabożeństwem, w kancelarii parafialnej, pod numerem 75 76 19 228. W przypadku, gdy ktoś zapisał się na listę, ale nie będzie jednak mógł wziąć udziału w nabożeństwie, to prosimy o telefon, aby mogły wziąć udział w nabożeństwie inne osoby.
  2. Zapraszam do udziału w nabożeństwach w kościele Wang, ale także do korzystania z transmisji telewizyjnych oraz internetowych, abyśmy mogli wzmocnić się duchowo i lepiej przetrwać ten trudny czas.
  3. Dzisiaj, wyjątkowo, o godzinie 14.05 – w programie 3 TVP, nadawane będzie nabożeństwo z kościoła św. Jana Chrzciciela w Starym Bielsku. Kazanie wygłosi ks. dr Piotr Szarek. Serdecznie zachęcam do uczestnictwa.

Wstecz

© 2024: Kościół WANG | projekt i wykonanie: wiredot.com