de
plenczuahu

25 grudnia 2023

25.12.2023 r. – Święto Narodzenia Pańskiego

„Słowo ciałem się stało i zamieszkało wśród nas i ujrzeliśmy chwałę jego.” J 1,14

Drogie siostry i bracia w Chrystusie,
z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku pragnę przekazać Wam moje najserdeczniejsze życzenia. Niech te świąteczne dni będą dla nas wszystkich czasem radości, pokoju i nadziei. Niech to będzie czas otwartości na Boże prowadzenie. Doświadczajmy siły, która płynie z odczuwania obecności Jezusa w codziennym życiu. Niech Jego światło prowadzi nas przez wszystkie trudności, pokazując drogę do zbliżenia się do Niego i do innych ludzi.
Zachęcam Was do bycia życzliwymi dla tych, którzy są wokół nas. Niech nasze serca będą pełne miłości i zrozumienia dla drugiego człowieka. Życzę Wam pokoju i błogosławieństwa w nadchodzącym Roku. Roku Nadziei. Niech ta nadzieja wypływająca z wiary prowadzi nas przez wyzwania codzienności.
z Bożym błogosławieństwem,
bp Jerzy Samiec

  1. Zachęcam do przystąpienia do Spowiedzi i Komunii Świętej wszystkich, którzy odczuwają skruchę z powodu swoich grzechów, pragną je wyznać, otrzymać odpuszczenie i przyjąć ciało i krew Jezusa Chrystusa.
  2. Po zakończeniu dzisiejszego nabożeństwa będziemy zbierali ofiarę na Diakonię Parafialną, za którą z góry serdecznie dziękuję.
  3. W II dzień Świąt Narodzenia Pańskiego, nabożeństwo ze Spow. i Kom. Św., godz. 00. W nabożeństwie tym weźmie udział Chór Ekumeniczny z Karpacza a po jego zakończeniu zaśpiewa krótki koncert kolęd.
  4. Nabożeństwo w Sylwestra na Zakończenie Roku o 10.00
  5. Nowy Rok, nabożeństwo ze Spow. i Kom. Św., godz. 11.00.

Życzę Wszystkim zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia wypełnionych Bożym pokojem, nadzieją i miłością.

Wstecz

© 2024: Kościół WANG | projekt i wykonanie: wiredot.com