de
plenczuahu

2 niedziela po Wielkanocy

1 maja 2022

01.05.2022 r. 2 niedziela po Wielkanocy

Misericodias Domini —Pełna jest ziemia łaski Pana. Ps. 33,5

„Jam jest dobry Pasterz. Owce moje głosu mojego słuchają i Ja je znam, a one idą za mną. I ja daję im żywot wieczny.” J 10,11a 27-28a

 

  1. Witam Gości a w szczególności pana radcę Konsystorza Jana Machalicę z Bielska Białej, który obchodzi dzisiaj swoje 77 urodziny. Życzenia.
  2. Zachęcam do przystąpienia do Spowiedzi i Komunii Świętej wszystkich, którzy odczuwają skruchę z powodu swoich grzechów, pragną je wyznać, otrzymać odpuszczenie i przyjąć ciało i krew Jezusa Chrystusa.
  3. We wtorek o godz. 18.30 odbędzie się próba chóru ekumenicznego.
  4. Po dzisiejszym nabożeństwie zapraszamy na spotkanie przy kawie i herbacie do Domu Parafialnego.
  5. W najbliższą sobotę 7 maja 2022 roku o godz. 11.00 w kościele św. Trójcy w Warszawie odbędzie się ordynacja na księży dziewięciu diakonek: dk. Kariny Chwastek-Kamieniorz, dk. Małgorzaty Gaś, dk. Beaty, Janoty, dk. Katarzyny Kowalskiej, dk. Wiktorii Matloch, dk. Haliny Radacz, dk. Katarzyny Rudkowskiej, dk. Izabeli Sikory i dk. Marty Zachraj-Mikołajczyk. Życzymy Bożego błogosławieństwa.
  6. Są osoby, które pragną wstąpić w święty stan małżeński, przeto ich zapowiedzi podaje się do wiadomości zboru, raz, po wszystkie razy: Marek Krzysztof Machnik, syn Stanisława Machnika i jego małżonki Marii z domu Marcjan, urodzony we Wrocławiu, wyznania ewangelicko-augsburskiego, oraz: Irena Maria Chładzińska, córka Bolesława Nijakiego i jego małżonki Heleny z domu Andrzejewska, urodzona w Świecy, wyznania ewangelicko-augsburskiego. Ślub odbędzie się w kościele Wang, w Karpaczu, dnia 02 maja 2022 r. o godz. 18.30. Cel zapowiedzi jest wiadomy, dlatego prośmy Boga o błogosławieństwo dla tej pary, a Pan niechaj pobłogosławi ich zamiary, bo „jeśli Pan domu nie zbuduje, próżno trudzą się ci, którzy go budują.” Ps 127,1a

 

Wstecz

© 2024: Kościół WANG | projekt i wykonanie: wiredot.com