de
plenczuahu

9 niedziela po Trójcy Świętej

14 sierpnia 2022

14.08.2022 r.  – 9 niedziela po Trójcy Świętej

Komu wiele dano, od tego wiele będzie się żądać, a komu wiele powierzono, od tego więcej będzie się wymagać.” Łk 12,48

  1. Witam, już po raz dwudziesty dziewiąty, 90 uczestników Tygodnia Ewangelizacyjnego dla Rodzin organizowanego przez Komisję Ewangelizacyjno – Misyjną Diecezji Wrocławskiej Kościoła Ewangelicko – Augsburskiego. Cieszymy się bardzo, że możemy się spotkać po dwuletniej przerwie. Dzisiejsze nabożeństwo będę odprawiał z ks. Izabelą Sikora ze Szczecina, którą witam bardzo serdecznie. Wśród gości witam ks. prob. Zdzisława Sztwiertnię z Małżonką Ewą oraz teściami syna.
  2. Wykłady biblijne poprowadzi ks. prob. Sławomir Janusz Sikora – przewodniczący Komisji, zajęcia z młodzieżą ks. Paweł Meler – duszpasterz młodzieży naszej Diecezji – a panie Katarzyna Bruzi i Katarzyna Luc wraz ze współpracownikami poprowadzą zajęcia dla dzieci. Pani Olga Danko z Karpacza poprowadzi wycieczki autokarowe a pan Adam Świderski wraz z zespołem muzyków śpiew, dziękuję p. Adamowi za dzisiejszą grę na organach.
  3. Zapraszam Parafian do wzięcia udziału w dopołudniowych modlitwach, studiach biblijnych oraz w wieczornych spotkaniach. Dokładny program można pobrać w kancelarii parafialnej. Tegoroczny Tydzień Ewangelizacyjny odbywa się pod hasłem: „Tego, który do Mnie przychodzi, nie odrzucę.” J 6,37 (BE
  4. Po nabożeństwie zapraszam wszystkich organizatorów Tygodnia oraz prowadzących zajęcia na spotkanie organizacyjne do Domu Parafialnego.
  5. Nabożeństwo w najbliższą niedzielę na zakończenie Tygodnia Ewangelizacyjnego będzie ze spow. i kom. św. Kazanie wygłosi biskup Diecezji Wrocławskiej Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego ks. Waldemar Pytel, który przekazuje serdeczne pozdrowienia dla Uczestników Ewangelizacji.
  6. Z karty żałobnej podaję, że w piątek dnia 12 sierpnia 2022 r. zmarł śp. Józef Martyniak z Miłkowa przeżywszy 89 lat. W środę dnia 17 sierpnia 2022 r. o godz. 10.00 odbędzie się nabożeństwo żałobne w kaplicy w Kowarach, w Zakładzie Pogrzebowym Rzeżawiński przy ul. Grabskiego 16 (dawna ul. Pstrowskiego).

Pogrzeb zmarłego odbędzie się na dawnym cmentarzu ewangelickim w Miłkowie, w poniedziałek, dnia 22 sierpnia 2022 r. o godz. 14.00. Błogosławieniu, którzy się smucą, albowiem będą pocieszeni” Mt 23,12

Wstecz

© 2024: Kościół WANG | projekt i wykonanie: wiredot.com