de
plenczuahu

Dziękczynne Święto Żniw

2 października 2022

02.10.2022 r. – Dziękczynne Święto Żniw

„Oczy wszystkich w Tobie nadzieję mają, a Ty im dajesz pokarm ich we właściwym czasie.” Ps 145,15

 

  1. Dzisiejsze nabożeństwo jest ze Spowiedzią i Komunią Świętą z okazji Dziękczynnego Święta Żniw. Bardzo serdecznie dziękuję za przygotowanie i przystrojenie ołtarza pani kościelnej Elżbiecie Rdzanek.
  2. Zachęcam do przystąpienia do Spowiedzi i Komunii Świętej wszystkich, którzy odczuwają skruchę z powodu swoich grzechów, pragną je wyznać, otrzymać odpuszczenie i przyjąć ciało i krew Jezusa Chrystusa.
  3. W czasie nabożeństwa będziemy przezywali dwie bardzo radosne Uroczystości. Pierwsza to Chrzest święty Niny Magdaleny Korb oraz wstąpienie do Kościoła Ewangelicko – Augsburskiego pana dra Floriana Hartmanna oraz przyjęcie do naszej parafii pani dr Martiny Hartmann.
  4. Po nabożeństwie będziemy dzisiaj zbierać przy wyjściu z kościoła ofiarę, która zostanie przeznaczona na ewangelickie domy opieki. Z góry serdecznie dziękujemy za każdy złożony dar.
  5. Już teraz zapraszamy na nagranie nabożeństwa w kościele Wang przez TVP Kultura, wg następującego porządku zaproponowanego przez TVP Kultura:
  • rejestracja nabożeństwa 07.10.2022 r. o godz. 18.00,
  • w dniu rejestracji o godz. 17.00 przeprowadzimy krótką próbę muzyczną i kamerową z uczestnikami nabożeństwa, proszę wszystkie osoby, które czynnie uczestniczą w nabożeństwie o obecność na próbie.
  • emisja 09.10.2022 r. o godz. 8.00 w TVP Kultura, czas trwania 55 minut

W związku z bardzo dużym znaczeniem tego nabożeństwa dla misji i prezentacji naszej Parafii oraz popularyzacji Karpacza, zachęcam do czynnego udziału w nagraniu oraz zaproszeniu osób spoza naszej parafii. Prosimy o zajęcie miejsc w kościele najpóźniej o godz. 17.45.

6. Po nabożeństwie zapraszamy wszystkich na spotkanie przy kawie i herbacie do domu parafialnego.

Wstecz

© 2024: Kościół WANG | projekt i wykonanie: wiredot.com