de
plenczuahu

Święto Narodzenia Pańskiego

25 grudnia 2020

25.12.2020 r. – Święto Narodzenia Pańskiego

„Słowo ciałem się stało i zamieszkało wśród nas i ujrzeliśmy chwałę jego.” J 1,14

  1. Witam na naszym nabożeństwie bardzo serdecznie wszystkich. Dzisiaj niestety nabożeństwo bez udziału Chóru Ekumenicznego, ale cieszę się, że są wśród nas przedstawiciele Chóru.
  2. Zachęcam do przystąpienia do Spowiedzi i Komunii Świętej wszystkich, którzy odczuwają skruchę z powodu swoich grzechów, pragną je wyznać, otrzymać odpuszczenie i przyjąć ciało i krew Jezusa Chrystusa.

Rada Parafialna ustaliła następujący sposób udzielania Komunii Świętej: duchowny przed rozpoczęciem dystrybucji dezynfekuje dłonie.  Wierni podchodzą najpierw do stolika znajdującego się przy ambonie i dezynfekują dłonie, następnie klęczą lub stoją przed ołtarzem i przyjmują opłatek na dłoń. Następnie zamaczają opłatek w winie, w kielichu trzymanym przez duchownego.

  1. Po zakończeniu dzisiejszego nabożeństwa będziemy zbierali ofiarę na Diakonię Parafialną, za którą z góry serdecznie dziękuję.
  2. W II dzień Świąt Narodzenia Pańskiego, nabożeństwo ze Spow. i Kom. Św., godz. 00.
  3. Nabożeństwo w Sylwestra na Zakończenie Roku o 17.00
  4. Nowy Rok, nabożeństwo ze Spow. i Kom. Św., godz. 11.00.

„Pójdźmy wszyscy do stajenki”

Życzymy zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, wypełnionych Bożym pokojem, nadzieją i miłością.

Do życzeń dołącza się Chór Ekumeniczny z Karpacza, który w tym roku nie mógł tradycyjnie zaśpiewać w Boże Narodzenie w kościele Wang i w kościele Rzymskokatolickim pw. Nawiedzenia NMP w Karpaczu, ale zaprasza do posłuchania kolędy ze swojej ekumenicznej płyty „Rok kościelny w pieśni” https://youtu.be/xpgOEb4yGHs

 

Wstecz

© 2024: Kościół WANG | projekt i wykonanie: wiredot.com