en
pldeczuahu

03.05.2020 r. Jubilate – Radośnie wysławiajcie Boga… Ps 66,1

3 maja 2020

03.05.2020 r. Jubilate – Radośnie wysławiajcie Boga… Ps 66,1

 

Drodzy,

bardzo serdecznie Was witam na nabożeństwie po tak długiej przerwie.

Zdaję sobie sprawę, że noszenie maseczki utrudnia oddychanie, śpiewanie i rozmowę. Może utrudnić także pokazanie naszej radości. Nie wiemy jak długo będziemy musieli je nosić. Postarajmy się do tego przyzwyczaić.

Nabożeństwo w pierwszą niedzielę miesiąca zawsze mamy ze spowiedzią i komunią świętą. Dzisiaj, z tego względu, że nie są jeszcze sprecyzowane wymogi sanitarne udzielania komunii świętej, będziemy mieli tylko spowiedź. Nabożeństwo ze spow. i kom. św. zaplanowaliśmy na pierwszą niedzielę czerwca.

Powierzchnię kościoła podzieliliśmy przez 15 i niestety w nabożeństwie może wziąć udział tylko 15 osób. Dlatego, aby zapewnić wszystkim komfort i aby ktoś, kto pragnie wziąć udział w nabożeństwie nie pozostał na zewnątrz, wprowadziliśmy zapisy telefoniczne 757619228 do każdej soboty, do godz. 20.00.

Przekazuję także prośbę Biskupa Kościoła Jerzego Samca, aby osoby starsze, z chorobami współistniejącymi i mające jakiekolwiek symptomy choroby zakaźnej takie jak: gorączka, kichanie, kaszel, uczucie rozbicia i bólu w kościach, pozostały w domu. 

Turystów będziemy mogli zaprosić do wzięcia udziału w nabożeństwach, gdy przepisy pozwolą na zwiększenie ilości osób przebywających jednocześnie w kościele na nabożeństwie.

Poinformujmy o tym w odrębnym komunikacie. Prosimy o zrozumienie dla tej wyjątkowej sytuacji.

Jak co roku zachęcamy do składania ofiar na Bratnią Pomoc imienia Gustawa Adolfa, przeznaczoną na wsparcie naszych Parafii, którym brakuje środków finansowych na remonty kościołów, kaplic i Domów Parafialnych. Prosimy Was o składanie ofiar dając Wam Drodzy dwie możliwości:

Złożenie ofiary poprzez system szybkich przelewów znajdujący się na stronie luteranie.pl również z dopiskiem – ofiara na BPGA, link: TUTAJ
lub przelewem bankowym na konto Parafii EA Wang w Banku Santander nr 96 1090 1926 0000 0005 1412 6439.

Każda suma, nawet najmniejsza, jaką zdołacie w tej chwili przelać będzie wykorzystana dla Kościoła!  Prosimy o Waszą ofiarność płynącą z serca dla współwyznawców w innych parafiach. Bóg zapłać!

Zgodnie z ustaleniami Rady Parafialnej, umożliwiamy osobom biorącym udział w nabożeństwie, złożenie ofiary, zamiast na tacę, przelewam bankowym na konto Parafii w Banku Santander nr 96 1090 1926 0000 0005 1412 6439. Ofiary na cele kultu religijnego, przelane na konto Parafii, można odliczyć od podatku dochodowego.

Wstecz

© 2024: Kościół WANG | site by: wiredot.com