en
pldeczuahu

Dziękczynne Święto Żniw

8 października 2023

08.10.2023 r. – Dziękczynne Święto Żniw

„Oczy wszystkich w Tobie nadzieję mają, a Ty im dajesz pokarm ich we właściwym czasie.” Ps 145,15

 

  1. Dzisiejsze nabożeństwo jest ze Spowiedzią i Komunią Świętą z okazji Dziękczynnego Święta Żniw. Zachęcam do przystąpienia do Spowiedzi i Komunii Świętej wszystkich, którzy odczuwają skruchę z powodu swoich grzechów, pragną je wyznać, otrzymać odpuszczenie i przyjąć ciało i krew Jezusa Chrystusa.
  2. Bardzo serdecznie dziękuję za przygotowanie i przystrojenie ołtarza pani kościelnej Elżbiecie Rdzanek.
  3. Bardzo serdecznie dziękujemy za bochen chleba na ołtarz podarowany przez p. Damiana Stachurę z karpackiej piekarni Mio Padre, który pobłogosławimy po wyznaniu wiary.
  4. Po nabożeństwie będziemy dzisiaj zbierać przy wyjściu z kościoła ofiarę, która zostanie przeznaczona na ewangelickie domy opieki. Z góry serdecznie dziękujemy za każdy złożony dar.
  5. Po nabożeństwie zapraszamy wszystkich na spotkanie przy kawie i herbacie do domu parafialnego.
  6. W poniedziałek odbędzie się próba chóru ekumenicznego o godz. 18.00 w Domu Parafialnym przy kościele Wang.
  7. W najbliższy piątek 10.2023 r. o godz. 18.00 odbędzie się w kościele Wang Dziękczynny koncert z okazji zakończenia remontu organów. W uroczystości weźmie udział Chór Kantorei St. Marien z Kamenz, Puzoniści, a na organach zagra Marcin Armański, Małgorzata Marciniak oraz Michael Pöche.
  8. W najbliższą sobotę 14.10.2023 r. o godz. 17.00 odbędzie się koncert Chóru Kantorei St. Marien z Kamenz, Chóru Ekumenicznego z Karpacza oraz puzonistów z Kamenz w Domu Modlitwy w Łomnicy (ul. Karpnicka 3, 58-500 Łomnica). Bardzo serdecznie wszystkich zapraszamy na te wydarzenia. Wstęp na koncerty jest wolny.
  9. W najbliższą niedzielę, w kościele Wang, w czasie nabożeństwa o godz. 10.00 kazanie wygłosi Erich Busse z Drezna i będzie śpiewał Chór Kantorei St. Marien z Kamenz oraz grali Puzoniści.
  10. Dzisiaj w nocy zmarła Mama naszej kościelnej p. Elżbiety Rdzanek. Serdecznie współczujemy i dołączamy do modlitwy prośbę do Boga o wsparcie zasmuconej Rodziny.

Wstecz

© 2024: Kościół WANG | site by: wiredot.com