de
plenczuahu

05.01.2020 r. – 2 niedziela po Bożym Narodzeniu

6 stycznia 2020

05.01.2020 r. – 2 niedziela po Bożym Narodzeniu

„Ujrzeliśmy chwałę Jego, chwałę jaką ma jedyny Syn od Ojca, pełne łaski i prawdy” J 1,14,b

  1. Bardzo serdecznie witam Prezesa Diakonii Polskiej ks. bpa dra Ryszarda Bogusza oraz Małżonkę p. Iwonę oraz wszystkich Uczestników dzisiejszej Uroczystości 60-lecia moich urodzin i 30-lecia służby w Karpaczu.

W czasie spotkania Rady Parafialnej omawiającej ten jubileusz powiedziałem, że chciałbym, aby odbył się on bez fanfar, wielu oficjalnych gości, duchownych i biskupów, bo to ma być uroczystość dziękczynna dla parafii, parafian, pracowników, chóru i osób, które w szczególny sposób wspierały mnie i wspierają w pełnionej służbie. Ale chciałbym zaprosić tylko jednego duchownego, który mnie zawsze wspierał, starał się też rozumieć moje działanie w Parafii i także problemy z jakimi się spotykałem. Zawsze dawał rozważne i mądre rady. I zanim powiedziałem kto to ma być, jeden z radnych wychylił się i powiedział: ks bp Bogusz! Nie jestem odosobniony w tej opinii. Bardzo się cieszę z obecności księdza Biskupa oraz Małżonki Iwony i dziękuję za skierowane dzisiaj do nas słowo.

  1. W Święto Epifanii 6 stycznia 2020 r. zapraszamy wszystkich na godz. 12.00 do kościoła rzymskokatolickiego w Ściegnach na koncert Chóru Ekumenicznego. Tego dnia nie będzie nabożeństwa w kościele Wang. Natomiast pragniemy połączyć się w ekumenicznej modlitwie dziękczynnej z wiernymi Kościoła Rzymskokatolickiego.
  2. We wtorek o godz. 18.30 odbędzie się próba chóru ekumenicznego.

Wstecz

© 2024: Kościół WANG | projekt i wykonanie: wiredot.com