de
plenczuahu

12 niedziela po Trójcy Świętej

4 września 2022

04.09.2022 r. – 12 niedziela po Trójcy Świętej

„Trzciny nadłamanej nie dołamie, ani knota gasnącego nie dogasi”. Iz 42,3

 

  1. Dzisiejsze nabożeństwo ze spow. i kom. św. odprawiam ze studentem teologii panem Damianem Rusinem, który odbywa w naszej Parafii praktykę wakacyjną. Dziękuję Panu Damianowi za tą służbę oraz wygłoszenie dzisiaj kazania i życzę Bożego błogosławieństwa w czasie studiów.
  2. Dzisiejsze nabożeństwo uświetni występ państwa Lore i Dietricha Körner z Görlitz, którzy wraz z najbliższą rodziną wystąpią po wyznaniu wiary i kazaniu.
  3. Rozpoczął się rok szkolny. Polecamy nasze dzieci i nauczycieli Bożemu błogosławieństwu a są wśród nich: Zuzanna, Natalia, Robert, Stanisław, Gabriela, Antoni i Aleksander oraz Krystian.
  4. We wtorek, odbędzie się próba chóru ekumenicznego o godz. 18.30 w Leśnym Banku Genów w Kostrzycy. W związku z przejściem na emeryturę dotychczasowego dyrygenta chóru p. Bernarda Stankiewicza, od września Chórem Ekumenicznym z Karpacza będzie dyrygował p. Andrzej Gniewek. Dziękujemy dotychczasowemu dyrygentowi p. Bernardowi za wieloletnią błogosławioną i owocną służbę i życzymy p. Andrzejowi Bożego błogosławieństwa w prowadzeniu chóru.
  5. Po nabożeństwie zapraszam wszystkich uczestników nabożeństwa na spotkanie przy kawie i herbacie w Domu Parafialnym oraz na spotkanie z Rodzicami dzieci uczęszczających na religię.
  6. Nabożeństwo w trzecią niedzielę miesiąca (18.09.22 r.) odprawione zostanie wyjątkowo o godz. 9.00 przez ks. Sebastiana Kozieła w związku z moim wyjazdem na spotkanie kuratorium obozu koncentracyjnego w Dachau.

Wstecz

© 2024: Kościół WANG | projekt i wykonanie: wiredot.com