de
plenczuahu

Święto Narodzenia Pańskiego

25 grudnia 2022

25.12.2022 r. – Święto Narodzenia Pańskiego

„Słowo ciałem się stało i zamieszkało wśród nas i ujrzeliśmy chwałę jego.” J 1,14

 

Siostry i Bracia, z okazji Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku 2023, chciałbym przekazać serdeczne życzenia błogosławionych i radosnych świąt oraz wszystkiego co najlepsze w Nowym 2023 Roku. Każdej i Każdemu z Was życzę, aby nie zabrakło Wam wiary w dobro i nadziei na lepsze jutro. Życzę Wszystkim pokoju, który daje Chrystus Pan i gorąco proszę Zbawiciela, aby swój Pokój przyniósł światu, tak, jak niegdyś sam objawił się jako Bóg i Człowiek, by wziąć na siebie nasze cierpienia. Ciesząc się obfitością, bezpieczeństwem i domowym ciepłem nie zapominajmy o naszych Siostrach i Braciach chorych, samotnych, opuszczonych, ubogich, bezdomnych i tych wszystkich, którzy w granicach naszej ojczyzny znaleźli bezpieczne schronienie przed wojną i przemocą. Proszę, abyśmy nie ustawali w dzieleniu się dobrym słowem, sercem, gościnnością, chlebem i życzliwością. Z życzeniami Bożego Błogosławieństw. bp Jerzy Samiec

  1. Zachęcam do przystąpienia do Spowiedzi i Komunii Świętej wszystkich, którzy odczuwają skruchę z powodu swoich grzechów, pragną je wyznać, otrzymać odpuszczenie i przyjąć ciało i krew Jezusa Chrystusa.
  2. Po zakończeniu dzisiejszego nabożeństwa będziemy zbierali ofiarę na Diakonię Parafialną, za którą z góry serdecznie dziękuję.
  3. W II dzień Świąt Narodzenia Pańskiego, nabożeństwo ze Spow. i Kom. Św., godz. 00. W nabożeństwie tym weźmie udział Chór Ekumeniczny z Karpacza a po jego zakończeniu zaśpiewa krótki koncert kolęd.
  4. Nabożeństwo w Sylwestra na Zakończenie Roku o 17.00
  5. Nowy Rok, nabożeństwo ze Spow. i Kom. Św., godz. 00.

 

Życzę Wszystkim zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia wypełnionych Bożym pokojem, nadzieją i miłością.

Wstecz

© 2024: Kościół WANG | projekt i wykonanie: wiredot.com