en
pldeczuahu

05.06.2022 r. –Święto Zesłania Ducha Świętego

6 czerwca 2022

05.06.2022 r. –Święto Zesłania Ducha Świętego

Nie dzięki mocy ani dzięki sile, lecz dzięki mojemu Duchowi to się stanie – mówi Pan Zastępów. Za 4,6

 

  1. Dzisiaj, w Święto Zesłania Ducha Świętego, będziemy przeżywali Uroczystość konfirmacji Natalii Pacewicz i Roberta Kościsza. Witam serdecznie Rodzinę i Przyjaciół Konfirmantów. Pani Iwonie Gerstenstein dziękujemy za udekorowanie kościoła na Uroczystość.

W czasie nabożeństwa będzie śpiewał Chór Ekumeniczny z Karpacza, którym będzie dyrygował p. Andrzej Gniewek. Dziękuję bardzo Chórzystom i Dyrygentowi za śpiew oraz Małgorzacie i Piotrowi Marciniakom za uświetnienie Uroczystości.

  1. Zapraszamy wszystkich do przystąpienia do Spowiedzi i Komunii Świętej w czasie dzisiejszego nabożeństwa. W pierwszej kolejności do komunii świętej przystąpią konfirmacji a później Rodziny i pozostali uczestnicy nabożeństwa. Opłatek jest podawany na dłoń przez duchownego a następnie wkładany przez wiernych do kielicha z winem.
  2. Leśny Bank Genów w Kostrzycy i Nadleśnictwo Śnieżka zapraszają wszystkich z rodzinami i znajomymi, na dzień otwarty, dzisiaj, w niedzielę 5 czerwca 2022 r. Program wydarzenia będzie trwał do godz. 16.00 i obejmuje między innymi Koncert Chóru Ekumenicznego z Karpacza w hallu LBG o godz. 15:00
  3. Dzisiaj kończymy zbiórkę ofiar na Bratnią Pomoc imienia Gustawa Adolfa, przeznaczoną na wsparcie naszych Parafii, którym brakuje środków finansowych na remonty kościołów, kaplic i Domów Parafialnych. Bardzo serdecznie dziękuję za wsparcie tej zbiórki.
  4. We wtorek, dnia 7 czerwca 22 r. o godz. 18.00 odbędzie się nabożeństwo ekumeniczne w kościele Wang, w czasie, którego kazanie wygłosi proboszcz Parafii Rzymskokatolickiej w Karpaczu ks. dr Paweł Oskwarek i wystąpi Chór Ekumeniczny. Serdecznie zapraszamy wszystkich do tej wspólnej modlitwy o jedność Kościoła.
  5. W piątek, dnia 10.06.2022 r, o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie ze śpiewem i modlitwą do Domu Parafialnego
  6. Składamy gratulacje z okazji 25 – lecia ślubu Państwu Małgorzacie i Bartłomiejowi Marciniakom.
  7. Po dzisiejszym nabożeństwie zapraszamy wszystkich do Domu Parafialnego na spotkanie przy kawie i herbacie.

Wstecz

© 2024: Kościół WANG | site by: wiredot.com