de
plenczuahu

3 niedziela pasyjna

20 marca 2022

20.03.2022 r. – 3 niedziela pasyjna

OCULI – Oczy moje patrzą na Pana. Ps. 25.15

 

  1. We wtorek o godz. 18.30 odbędzie się próba chóru ekumenicznego.
  2. Zamiast nabożeństw pasyjnych tygodniowych zapraszamy wszystkich na spotkania pasyjne do Domu Parafialnego w czwartki na godz. 17.00. W programie nauka pieśni pasyjnych, modlitwa i rozważanie Słowa Bożego.
  3. Parafia ewangelicko – augsburska Wang w Karpaczu zaprasza panie na Diecezjalne Rekolekcje Pasyjne dla Pań, które odbędą się w dniach 26 i 27 marca 2022 r. w Ośrodku wypoczynkowym „Przy lesie” w Karpaczu, na ul. Spokojnej 1. Temat tegorocznych rekolekcji to: „Od nowa – odnowa! O przeobrażeniach, sekretnych drzwiach przemian, otwartych oknach pytań, poszukiwaniach „właściwej części” i Bożej drodze ku sobie!” Zajęcia poprowadzi diakon Izabela Sikora. W programie przewidziane jest też spotkanie autorskie z Lidią Czyż z Wisły – Malinki, która opowie o swoich książkach. Rekolekcje otrzymały dotację Diecezji Wrocławskiej i ich całkowity koszt wynosi 150,00 zł. Rozpoczęcie zajęć w sobotę o godz. 10.30. a zakończenie w niedzielę obiadem o 30. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich uczestniczek spotkania, zapraszamy do wzięcia udziału tylko panie zaszczepione na Covid-19. Zgłoszenia, dotyczące udziału w rekolekcjach prosimy zgłaszać u p. pastorowej Bogusławy Pech do środy, dnia 23 marca 2022 r.
  4. Kazanie w czasie najbliższego nabożeństwa w niedzielę wygłosi pani diakon Izabela Sikora ze Szczecina.
  5. Po 2 letniej przerwie pragniemy zaprosić dzieci i młodzież na diecezjalne rekolekcje pasyjne w Przesiece. Jak co roku będą prowadzone zajęcia biblijne mające wzmocnić wiarę w Boga, ciekawe warsztaty dla dzieci i młodzieży, wycieczki,  gry zabawy (jeśli pogoda pozwoli planujemy na terenie ośrodka rozstawić dodatkowe zjeżdżalnie/ dmuchańce, gdzie dzieci będą mogły się wyszaleć, wyskakać oraz ognisko i inne smakołyki). W niedzielę przejazd do Kościoła w Cieplicach na nabożeństwo młodzieżowe.  Termin 8-10 kwietnia  2022 r. Zgłoszenia prosimy przesyłać w nieprzekraczalnym terminie do 2 kwietnia  2022 .

Wstecz

© 2024: Kościół WANG | projekt i wykonanie: wiredot.com